Borbély

OKJ

képzés

Jelentkezz érettségi megszerzése nélkül !
Kormányhivatal általi tanúsítványt szerezhetsz!

Érdeklődj:
vagy
barbersopbpoffice@gmail.com email címen!

Ha szeretnél az első hazai tradicionális, nyugati old school vonalat követő borbélyszalon diákja lenni, akkor a legjobb helyen jársz: tanulj nálunk borbélynak! Képzésünk során nemcsak a szakmai alapokat és mesterfogásokat sajátíthatod el, hanem az igazi barber életérzést is. A többi csak rajtad áll: legyél Te is a barber shopok egyik főszereplője! Kell ennél több? Tanulj a legjobbaktól Budapest egyik legnagyobb és legeredetibb borbély akadémiáján. Szeretettel várunk képzésünkön!

Jelentkezés

Címünk: 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky Út 64.

Térkép:

Mint tudjuk, az OKJ-s képzések meg fognak szűnni Magyarországon, ezért most itt van az utolsó lehetőség, hogy Államilag elismert szakképesítést szerezz a BSB Akadémián.
A következő és egyben utolsó Barber tanfolyamunkat az év végén, Decemberben fog indulni.

Folyamatos becsatlakozási lehetőség barbershopbpoffice@gmail.com

Helyszín:
1111 Budapest, Bartók Béla út 4. 8-as kapucsengő.
Időpont:
Minden héten KEDD-SZERDA-CSÜTÖRTÖK 10:00-15:00 óráig.

Kérünk minden jelentkezőt hogy a beiratkozáshoz hozzák magukkal a következőket:
Egyéb kérdés esetén az adminisztrációval kapcsolatban:
barbershopbpoffice@gmail.com
vagy a 06 70 415 3453 es telefonszám.

A tanfolyamra kamatmentes részletfizetési lehetőséget biztosítunk.
A beiratkozásnál a fizetendő összeg: 100.000ft ezután 7 hónapon keresztül havi 80.000ft/hó.
A tanfolyam összege nem tartalmazza a vizsgadíjat (50.000ft) ami a kurzus végén fizetendő az OKJ vizsga előtt.

A beiratkozás díját, valamint a havi tandíj kiegyenlítését, készpénzben és átutalással lehet kiegyenlíteni.
Utalás adatok:

A képzés időtartama: 8 hónap
Képesítés a sikeres vizsga letétele után: OKJ FÉRFI FODRÁSZ – BORBÉLY
Külföldi munkavállaláshoz szükséges Europass tanúsítvány igényelhető
A képzés alatt a 20% hiányzás megengedett amit jelenléti ívek töltésével vezetünk.
A 8 hónap alatt 3 szintbe soroljuk az oktatásuknak: A, B és C
Az A szintben ismerkednek a diákok az eszközhasználattal, fejformákkal és leválasztásokkal és más alapokkal. A B szintben már modelleken gyakorolunk míg a C szintben már készülünk a vizsgára.
Minden diáknak sikeres szint és modulzáró vizsgát kell tennie az elsajátított gyakorlati és elméleti oktatásokból.

Minden tanuló a saját eszközével dolgozik.
Segítségképpen, webáruházunkon keresztül, elérhető a diákjaink számára tanuló csomagok, és tanulói eszközök.
Az alábbi linkre kattintva megtalálhatóak az eszközök, termékek:

Kedd, Szerda, Csütörtök,
Hétvégén és Ünnepnapokon nincs oktatás.

Jelentkezés

"A szakmád örök biztonságot ad és soha senki nem veheti el tőled"

A BSB ACADEMY a jővő borbély generációjának kinevelését vette céljául Budapesten.
Mindennek az alapja a szakmai alázat és tisztelet amit átadunk minden nálunk tanuló diákunknak.
Ez egy élet stílus ami bennünk él!

Át akarod élni te is?
Jelentkezz most az UTOLSÓ OKJ-s képzésre Magyarországon.
A kurzust év vége fele indítjuk majd az elméleti tananyaggal ONLINE digitális oktatás formájában melyet követ majd a gyakorlati oktatás 2021 év elejétől!
A beiratkozási folyamat ősszel kezdődik amelyről részletes információt megtalálhatsz hamarosan ezen az oldalon.

Bármi további kérdésed van, kérlek keress meg telefonon.
Állás lehetőségek a Barber Shop Budapest hálózatánál a kurzus elvégzése után!

Engedélyszám:E-00177/2018
Nyilvántartási szám: E-001777/2018/A002
Borbély szakképesítés:OKJ 5281503
Elméleti és gyakorlati oktatás helyszíne:1054 Budapest, Bajcsy Zsilinszky út 64.
Következő tanfolyam indul : Folyamatos becsatlakozási lehetőség
A képzéshez szükséges végzettség: érettségi
Vizsgaközpont: Tárnoky Fodrásziskola Engedély száma :E-000421/2014/A004